Tepláky

Nahoď sa do pohodlia či do spoločnosti s kvalitnými teplákmi od Fasardi. Dámske tepláky tvoj outfit úplne vyšperkujú.Tak isto ako tepláky, aj dámske legíny sú vhodné na domáce nosenie či šport. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk.

Vďaka moderným strihom sa dajú skvelo kombinovať s tričkom a bundou, a tak vytvoriť ležérny outfit. Na výber máme tepláky na cvičenie, tepláky s voľným sedom, ¾ tepláky a farebné dámske tepláky. V širokej ponuke dámskych nohavíc si môžete nájsť aj elegantnejšie modely.

V našej ponuke nájdete dámske oblečenie, o ktorom sa dá povedať, že má tie najlepšie vlastnosti a kvalitu. Ponúkame široký výber moderných dámskych teplákov v rôznych strihoch, farbách a veľkostiach. Navštívte stránku Fasardiofficial.sk a vyberte si svoj kúsok. ✔ Dodanie už do 24 hodín. ✔ Ponúkame vám dopravu zadarmo už od 69 €.

Počet produktov: 11

Zobrazuje sa 1-11 z 11 položiek

Aktívne filtre

Voľné tepláky s elastickým pásom a šnúrkou na stiahnutie, červené

Voľné tepláky s elastickým pásom a šnúrkou na stiahnutie, červené

Cena 30,24 €
POPIS Tieto nohavice sú práve to, čo vás naštartuje . Voľné tepláky s elastickým pásom a šnúrkou na stiahnutie. Svetlé pruhy s nápismi po stranách. Široké nohy ukončené úzkym rebrovaním, vyrobené z hladkej, elastickej bavlnenej látky. Perfektné na každodenné použitie, na jogging alebo do posilňovne. VZOR Bez vzoru FARBA Červená...
Voľné tepláky s elastickým pásom a šnúrkou na stiahnutie, ružové

Voľné tepláky s elastickým pásom a šnúrkou na stiahnutie, ružové

Cena 30,24 €
POPIS Tieto nohavice sú práve to, čo vás naštartuje . Voľné tepláky s elastickým pásom a šnúrkou na stiahnutie. Svetlé pruhy s nápismi po stranách. Široké nohy ukončené úzkym rebrovaním, vyrobené z hladkej, elastickej bavlnenej látky. Perfektné na každodenné použitie, na jogging alebo do posilňovne. VZOR Bez vzoru FARBA Ružová...