Prijímam Ďalšie informácie

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.

18
okt
Keď jeseň zafarbí aj šaty od FASARDI

Keď jeseň zafarbí aj šaty od FASARDI

Každé ročné obdobie charakterizujú rôzne výnimočné znaky. Jeseň je však najkrajšia. Táto prírodná maliarka sa vyhrá snáď so všetkými farebnými kombináciami. Stačí sa pozrieť von oknom a vidíme jej umenie v priamom prenose. Milé dámy, chcete zažiť jesenný kolorit aj vo Vašom šatníku? Stačí si vybrať tie správne jesenné šaty a užívať si v nich krásne farebné chvíle.

115 prečítaní Čítať viac
12
dec
Aj v zime ťa šaty urobia krásnou! Zima 2017

Aj v zime ťa šaty urobia krásnou! Zima 2017

Leto sa už síce skončilo a s ním aj čas na krátke letné šaty, minisukne a holé brušká, no nezúfajte! Veď, čo urobí ženu krajšou, ženskejšou, zvodnou a elegantnou ak nie šaty? A tie sa nosia aj v zime. My vám poradíme na aké farby sa zamerať v chladnom období, čo je trendy a na ktorú starú dobrú klasiku nezabudnúť ani túto zimu 2017!

650 prečítaní Čítať viac
2
okt
Jeseň 2017! Módne tipy

Jeseň 2017! Módne tipy

Leto pomaly končí a my, žienky, musíme mať pripravený šatník na ochladenie. Nielen preto, že nechceme zamrznúť, ale je treba pri tom vyzerať aj skvelo predsa! 

1105 prečítaní Čítať viac
27
máj
Dve farby roka 2016 harmonicky spoja náš výnimočný mužsko-ženský svet.

Dve farby roka 2016 harmonicky spoja náš výnimočný mužsko-ženský svet.

Každý rok sa mení móda, trendy a s nimi aj farby, ktoré ovplyvňujú náš šatník. Víťazmi spomedzi všetkých farieb sa pre rok 2016 stali dva jemné odtiene. Jemný odtieň púdrovej ružovej a jemná, pastelová modrá farba. Ich spojenie odráža aktuálny obraz spoločnosti, ktorá postupne zrovnoprávňuje postavenie žien a mužov. Spojenie týchto dvoch farieb nám má priniesť do života relax, zmysel pre poriadok a mier v spoločnosti. Oba tieto krásne odtiene tento rok zasiahnu nielen náš svet módy, ale i svet nášho interiérového dizajnu a pohľadu na krásu. Ako ich teda vhodne spojiť a ako ich nosiť?

1285 prečítaní Čítať viac
10
máj
Nakupuj módu online!

Nakupuj módu online!

Zo dňa na deň sa čoraz častejšie stretávame s témou nákupu cez internet (hovoria o ňom nielen tí najmenší, ale i tí skôr narodení J). Internetový svet nám ponúka množstvo alternatív pre nákup čohokoľvek po čom túžime alebo čo potrebujeme. Pozrime sa bližšie na výhody tohto spôsobu nakupovania, najmä v oblasti módy.

972 prečítaní Čítať viac
14
apr
Výnimočná kolekcia Premium značky Fasardi

Výnimočná kolekcia Premium značky Fasardi

Krásne šaty, štýlové sukne, jemné topy, body či moderné nohavice.....? Toto všetko a omnoho viac Vám ponúka prémiová kolekcia oblečenia značky Fasardi. Každý kúsok outfitu prémiovej kolekcie Vás osloví zvodnými farbami skombinovanými s jemnými, ženskými strihmi.

749 prečítaní Čítať viac