Prijímam Ďalšie informácie

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.

27
máj
Dve farby roka 2016 harmonicky spoja náš výnimočný mužsko-ženský svet.

Dve farby roka 2016 harmonicky spoja náš výnimočný mužsko-ženský svet.

Každý rok sa mení móda, trendy a s nimi aj farby, ktoré ovplyvňujú náš šatník. Víťazmi spomedzi všetkých farieb sa pre rok 2016 stali dva jemné odtiene. Jemný odtieň púdrovej ružovej a jemná, pastelová modrá farba. Ich spojenie odráža aktuálny obraz spoločnosti, ktorá postupne zrovnoprávňuje postavenie žien a mužov. Spojenie týchto dvoch farieb nám má priniesť do života relax, zmysel pre poriadok a mier v spoločnosti. Oba tieto krásne odtiene tento rok zasiahnu nielen náš svet módy, ale i svet nášho interiérového dizajnu a pohľadu na krásu. Ako ich teda vhodne spojiť a ako ich nosiť?

771 prečítaní Čítať viac
10
máj
Nakupuj módu online!

Nakupuj módu online!

Zo dňa na deň sa čoraz častejšie stretávame s témou nákupu cez internet (hovoria o ňom nielen tí najmenší, ale i tí skôr narodení J). Internetový svet nám ponúka množstvo alternatív pre nákup čohokoľvek po čom túžime alebo čo potrebujeme. Pozrime sa bližšie na výhody tohto spôsobu nakupovania, najmä v oblasti módy.

491 prečítaní Čítať viac
14
apr
Výnimočná kolekcia Premium značky Fasardi

Výnimočná kolekcia Premium značky Fasardi

Krásne šaty, štýlové sukne, jemné topy, body či moderné nohavice.....? Toto všetko a omnoho viac Vám ponúka prémiová kolekcia oblečenia značky Fasardi. Každý kúsok outfitu prémiovej kolekcie Vás osloví zvodnými farbami skombinovanými s jemnými, ženskými strihmi.

326 prečítaní Čítať viac