Overal na ples? My hovoríme áno!

Plesová sezóna sa už končí a väčšina z nás hľadala tie správne spoločenské šaty, v ktorých by ohúrila okolie. Rozmýšľali ste však aj nad overalom?

V poslednom blogu sme si napísali pár rád, ako si vybrať správne krátke šaty (ak sa dress kód plesu nesie v benevolentnejšom duchu).
    Ak patríte k dámam, ktoré sú skôr nohavicový typ, alebo chcete skúriť čosi iné, vyberte si overal. Chce to istú dávku odvahy, no zaručene nestretnete dámu v podobnom či identickom outfite. V ponuke internetových predajní môžete nájsť naozaj veľký výber strihov, farieb a aj materiálov, z ktorých sú overaly ušité.
    Ste milovníčkou nežnej čipky?
Pokiaľ si veberiete jednofarebný overal doplnený práve čipkou, zaručene zabodujete. Ak k nemu zvolíte kučery a dymové lýčenie, budete pôsobiť tajomne a zároveň sexy. V čipkovanom overali s jemne odhaleným chrbtom budete zaručene neprehliadnuteľná.


Elegantný, čierny, čipkovaný overalobr. 1 Elegantný, čierny, čipkovaný overal


Ak nie ste práve fanúšikom čipky, odporúčame výber jednoduchšieho overalu, ktorý môžete doplniť o výraznejšie, masívnejšie doplnky, prípadne o vkusný opasok. Overal s odhalenými ramenami vám dodá na ženskosti. Ak si navyše vypnete vlasy a odhlaíte šiju, budete pôsobiť obzvlášť rafinovane.

Čierny elegantný overal s viazaním na ramenách
obr. 2 Čierny elegantný overal s viazaním na ramenách


Absolútna čerešnička na torte je krátky overal v kombinácii s vysokými podpätkami. Pokiaľ doslova milujete byť stredobodom pozornosti, zaručene to dosiahnete krátkym overalom. Nik z vás nebude vedieť spustiť oči a zaručene zahviezdite.

Štýlový overal na tenkých ramienkach s vlečkou,modrá
obr. 3 Štýlový overal na tenkých ramienkach s vlečkou,modrá

Čierny dámsky čipkovaný overal s hlbokým výstrihom na ramienka

obr. 4 Čierny dámsky čipkovaný overal s hlbokým výstrihom na ramienka

Svetloružový, krátky, letný overal bez rukávov

obr. 5 Svetloružový, krátky, letný overal bez rukávov

Tags: ples overal
Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December