Leto bez šiat nie je leto

Keď sa povie leto, každý si predstaví slnko, pláž a nejaký dobrý drink. Ale čo si k bazénu či na pláž obliecť? Jednoznačne šaty.

Šaty sú jednoznačne to pravé orechové na každú letnú príležitosť. Ideálne vzdušné, pohodlné šaty, ktoré zvýraznia ženskú postavu, no pri nosení neobťažujú. Presne také nájdete v ponuke FASARDI. Šaty všetkým strihov a farieb.

Chystáte sa na spomínanú pláž. Určite zažiarite v pestrých letných farbách s odhalenými ramenami, či volánmi, ktoré pri sviežom vánku z mora z vás urobia neodolateľnú.

Do práce musíme chodiť všetci a v lete si to určite spríjemníme pohodlným oblečením. Šaty či sukne v dĺžke midi nič nepokazia. A elegantný strih z vás urobí dámu. Skvelou voľbou sú šaty z bavlny, ktoré sa dajú pohodlne nosiť celý ťažký pracovný deň plný nasadenia.

Určite netreba zabudnúť ani na kvety. Tie prvé patria k letu a dajú sa zvoliť na každú príležitosť. Na párty či drinku pod slnečníkom v kvetovaných šatách zažiarite a čašník na vás určite nezabudne :)

Tak si urobte radosť hneď, veď šiat v lete predsa nikdy nie je dosť. 

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December