Legíny, ach tie legíny

Sú len dve skupiny ľudí. Tí, ktorí ich zbožňujú a tí, ktorí ich nenávidia. Ale my sa radíme do tej prvej skupiny a práve týmto článkom vám ukážeme, že aj vy budete patriť medzi tie ženy, ktoré na legíny nedajú dopustiť.

Legíny sú skvelé v tom, že ich môžeme nosiť celý rok, kombinovať ich s rôznymi kúskami oblečenia, ktoré sa nám nachádzajú v šatníku a sú nesmierne pohodlné. Svet to už vedel v šesťdesiatych, ale aj sedemdesiatich rokoch a tento trend pretrváva do súčasnosti a veríme, že bude ešte dlho trvať. Ale s čím a ako kombinovať legíny?

Najčastejšou a najobľúbenejšou kombináciou je s dlhšou blúzkou, takzvanou tunikou. Podľa postavy dokážete zvoliť vhodnú dĺžku, či šírku a farba je len a len na vás. Ak máte legíny v klasických farbách bez výrazného vzoru, tunika môže mať výrazné a pestré farby. Ak si netrúfate na takéto farebné variácie, môžete využiť farbu legín a skombinovať ju s tmavým topom.

 	Praktické, športové legíny, zelené

obr.1 Praktické, športové legíny, zelené


Dlhé a chudé nôžky si zaslúžia pozornosť. A ako vyniknú najlepšie? Jedine vo vzorovaných legínach skombinovaných s klasickým topom alebo tunikou. S našimi ružovými legínami so štýlovými vzormi budete rozhodne neprehliadnuteľná a upútate pozornosť nie len mužského oka, ale aj ženského.


Športové legíny so štýlovými vzormi, ružové

obr.2 Športové legíny so štýlovými vzormi, ružové


Ako sme už spomínali, legíny sú veľmi pohodlné a preto ich mnoho žien využíva na cvičenie v posilňovni alebo na beh. Už dávno si nemusíte vyberať z klasickej škály farieb, ale máte na výber nespočetné množstvo farieb od modrej až po prenikavú koralovú.


Moderné, športové legíny, svetlomodré

obr.3 Moderné, športové legíny, svetlomodré


Športové legíny so širokým gumovým pásom a šnúrkou, koralové

obr.4 Športové legíny so širokým gumovým pásom a šnúrkou, koralové


Ak si samozrejme netrúfate na takéto pestrofarebné odtiene, nezúfajte. Naša ponuka má legíny aj v klasických zemitých farbách. V šedých legínach rozhodne nebudete pôsobiť ako myška, ale budete vyzerať štýlovo a sexi. A nesmieme zabudnúť na štýlový nápis na elastickom páse, ktorý je dominantou tohto kúsku vhodného na beh, cvičenie, či prechádzky!


Dámske športové legíny s nápisom, šedé

obr.5 Dámske športové legíny s nápisom, šedé


Veríme, že si z našej bohatej ponuky legín vyberiete tie správne. A nezabúdajte, tento kúsok oblečenia nemusíte nosiť iba so športovými outfitmi, ale viete ich skombinovať aj s tunikami, výraznými doplnkami a sú ideálnou voľbou na prechádzky, turistiku a dokonca aj na nakupovanie.

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December