Ktoré žiarivé farby sa hodia na zimné šaty?

Zima je už v plnom prúde a Slnko stále nie a nie sa ukázať. Prírodu pokryla biela perina a celá krajina je buď snehobiela alebo pochmúrne šedá. Taktiež aj ľudia na ulici sú zababušení až po uši v tmavých farbách. Už pomaly aj chytáme depresiu z toľkých zamračených dní a nevýrazných outfitov, že dámy?

Ale zima nemusí byť len čierna alebo biela a taktiež nemusíme mať na sebe iba samé vrstvy. Tento článok vám poradí aké farby sú túto zimu IN a rozhodne rozžiaria tieto chladné zimné dni! A v čom inom sa nám to môže podariť, ako v šatách?

Burgundy farba alebo bordová sa tento rok dostala medzi top päť farieb na jeseň- zimu 2018/2019. Túto farbu, ktorú charakterizujú slová ako zvodná, sýta, tlmená, ale zároveň svieža sa skvelo vníma na šatách, ktoré v tejto farbe sú ideálnym kúskom pre brunetky, ale aj pre blondínky, či tmavovlásky.

Bordové elegantne dámske šaty s mašľami na rukávochobr.1 Bordové elegantne dámske šaty s mašľami na rukávoch

Existuje nejaká farba, ktorá vám najviac pripomína lúku? Pre nás je to zelená. Farba, ktorá sa náročne kombinuje, ale na šatách skvelo vyniká a v kombinácií s čiernou alebo so zaujímavými doplnkami vás spraví nezabudnuteľnou, nech prídete kamkoľvek.

Moderné, rolákové šaty s 3/4 rukávom, zelenéobr.2 Moderné, rolákové šaty s 3/4 rukávom, zelené

Pre mnoho ľudí červená farba symbolizuje dominanciu, či až agresiu. No táto farba si rozhodne nezaslúži také pomenovanie. Priťahuje pozornosť a spája sa s pozitívnymi emóciami ako láska, tak prečo nevniesť kúsok lásky a vášne na šatách do zimných dní?

Svetrové šaty s rolákovým golierom, červernéobr.3 Svetrové šaty s rolákovým golierom, červerné

A samozrejme nesmieme zabudnúť na žltú. Farbu Slnka, pozitívnej energie a tepla. Ak sa obávate jednoliatej farebnosti, aj malý detail žltej na šatách pôsobí zaujímavo a hneď rozžiari váš zimný deň.

Košeľové šaty moderného strihu, žltéobr.4 Košeľové šaty moderného strihu, žlté

Toto bolo len pár farieb, ktorými môžete rozjasniť váš šatník a zároveň byť elegantnou dámou počas chladných zimných dní. Stačí si iba kliknúť na náš eshop a nájsť si kategóriu šaty na chladné dni. Všetky spomínané farby tu majú zastúpenie a veríme, že práve ten kúsok, ktorý si vyberiete, spestrí nie len váš zimný deň, ale aj deň všetkým ľuďom naokolo.

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December