Jeseň, alebo začiatok obdobia spoločenských šiat

Jeseň ako obdobie mnoho ľudí vníma ako pochmúrne obdobie ochladzovania počasia. Áno, na jeseň teploty klesajú a lístie padá rýchlejšie ako inokedy, no je to aj čas otvárania plesových sál, bálov a stužkových.

Jeseň ako obdobie mnoho ľudí vníma ako pochmúrne obdobie ochladzovania počasia. Áno, na jeseň teploty klesajú a lístie padá rýchlejšie ako inokedy, no je to aj čas otvárania plesových sál, bálov a stužkových.

Na každý ples či stužkovú je potrebné sa dobre pripraviť. Pripravujú sa aj muži krásnymi smokingami, naleštenými topánkami či zladenými kravatami, ale čo si budeme rozprávať, aj tie im vyberáme my, ženy. Róbu ženy a celkový outfit je predsa len trocha zložitejšie vybrať a nakombinovať. O tom by každá žena či slečna vedela rozprávať.

Plesové šaty, spoločenské šaty, šaty na bál či šaty na stužkovú sú základom celého stylingu na tento významný večer. Nie sú však jediným krokom k úspechu. Je potrebné správne dokombinovať doplnky, topánky, make up či vlasy. Aj napriek tomu treba povedať, že večerné šaty sú alfou a omegou. Všetko ostatné musí podliehať tomu, čo má dáma na sebe a preto výber šiat netreba nechať na náhodu.

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December