Základom na jeseň je teplý svetrík.

Popri tom ako nás zahreje vie vytvoriť aj skvelý outfit. Môžete zvoliť klasický sveter bez aplikácií či výrazných farieb, v úplne jemnom tóne a strihu, ak ho dokombinujete výraznejším strihom nohavíc alebo kabátika. Ak však siahnete po extravagantnejšom kúsku obohatenom o diery, rozpáraniny, odhalené plecia či veľký golier, určite radíme zvyšok doladiť jednoducho! Jednoduché legíny či hladké nohavice sú top.

Čudujete sa, že navrhujeme diery a rozpárané svetre? Nemusíte mať obavy, to je najväčším hitom sezóny! Diery a záplaty všade, kde sa dá. Nielen na svetroch, ale aj jeansoch, kabátoch a tričkách. Samozrejme odporúčame zohľadniť počasie a prichádzajúce mrazy :) Nie je na škodu podporiť zdravie v takýchto prípadoch s dobrým nederavým kabátom na vrch.

Takže keď ste sa už rozhodli ktorú časť outfitu obohatíte o zaujímavosť a ktorú doladíte jednoducho, stačí už k tomu len zvoliť vhodný kabát, kardigán, či bundu a štýlový jesenný outfit je na svete!

Hlavná je znova kombinácia jednoduchého a zaujímavejšieho kúsku, aby ste nepôsobili gýčovo, ale aby ste nezanikli v dave!

Ak ste zvolili jednoduchý outfit, radíme vybrať zaujímavý kúsok na vrch. Kožená bunda s dvojitým zipsom, vybíjaním či prešívaním je super voľba. Navyše si môžete vybrať aj farebné prevedenie, keďže koženky už nie sú in len v čiernej farbe, ale obľúbené sú aj červené, staroružové či v iných farbách jesene.

Veľmi praktické sú prešívané bundy taktiež v množstve farebných kombinácií. Prešívané bundy už dávno nie sú len športovou záležitosťou. S jemnými korálkami dosiahneme eleganciu veľmi ľahko.

Mate radi eleganciu, ale v opätkoch sa necítite až tak pohodlne? Potom je pre vás móda  športovo-elegantného looku s využitím elegantného topu a športových tenisiek ako stvorená!

Dlhý kabát či kardigán s topom a teniskami je extra pohodlný a vyzerá skvelo! Ak potrebujete zelegantniť, len vymeňte tenisky s čižmami a máte vyhraté!

S FASARDI v dave nezanikneš!