Aj v zime ťa šaty urobia krásnou! Zima 2017

Leto sa už síce skončilo a s ním aj čas na krátke letné šaty, minisukne a holé brušká, no nezúfajte! Veď, čo urobí ženu krajšou, ženskejšou, zvodnou a elegantnou ak nie šaty? A tie sa nosia aj v zime. My vám poradíme na aké farby sa zamerať v chladnom období, čo je trendy a na ktorú starú dobrú klasiku nezabudnúť ani túto zimu 2017!

Blíži sa čas stužkových slávností, vysokoškolských beánií a čoskoro aj plesov. A to sú práve udalosti, kedy túži byť každá žena očarujúca. Prvou top farbou tejto jesene či zimy je najmä červená a to vo všetkých svojich odtieňoch. A v akej farbe je žena viacej sexy, ak nie práve v červenej? Či ju už zvolíte do bežného dňa alebo to bude farba vašich šiat na stužkovúoslavu či ples je to len na vás. Isté však je, že červené spoločenské šaty by určite nemali chýbať vo vašom šatníku!

Ďalším nesmrteľným kúskom a farbou, ktorá bezpodmienečne patrí do garderóby každej ženy sú malé čierne šaty. Sú to šaty, ktoré si môžete obliecť na akúkoľvek príležitosť! Sú nesmierne elegantné, pristanú všetkým ženám a majú fantastické prednosti. Čierna totiž zužuje a vyčaruje vám krásnu postavu!

Ku chladnému počasiu neodmysliteľne patria aj roláky. Možno by ste si povedali že rolák je dávno zabudnutou a nudnou záležitosťou, ale opak je pravdou. Aj rolák dokáže byť sexy a to najmä v kombinácií so šatami. Rolák na šatách je tak neobvyklý, až je dokonalý. Našim trendy tipom je  v kombinácií s treťou odporúčanou farbou na jeseň a zimu, bordovou. Aj v chladných dňoch budete očarujúca a ženská. Dôkazom sú tieto krásne elegantné šaty, ktoré túto zimu určite využijete.

 Ako posledné vám odporučíme starú dobrú klasiku. A čo iné nesmie chýbať v zime ako teplý sveter! A že sivá je už stará známa klasika, to ani písať nemusíme. Pri kombinácií týchto zaručených jednotiek určite nebudete len šedou myškou . Skôr nádhernou snežnou dámou. Odhalené ramená boli trendom toto leto. No aj na jeseň či zimu sú stále rovnako šik. Presvedčia vás o tom tieto krásne šaty s odhalenými ramenami a tepľučkým materiálom, v ktorom zaručnene nezamrznete! FASARDI vás oblieka nielen štýlovo, ale aj pohodlne!

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December