Farby roka 2016 sú jemné, nevinné a pokojné odtiene, ktoré majú priniesť do nášho života harmóniu. A teda i ich nosenie by malo vyjadrovať tieto emócie.

Jemný odtieň púdrovej ružovej (Rose Quartz) vynikne tak na konzervatívnom, ako aj nadčasovom oblečení. Stačí jediný kúsok oblečenia jednoliateho outfitu v tejto farbe a určite nielen očaríte, ale aj dlhodobo zapôsobíte.

Jemná pastelová modrá (Serenity) zažiari najmä v teplom, letnom období v harmonickom spojení s ľahkým kúskom oblečenia. Táto vyvážená univerzálna farba sa nám osvedčí v každodennej situácií a dokáže príjemne osviežiť.

Posledné slovo pri vytváraní nášho outfitu má ako vždy náš osobitný vkus a naša kreativita ako originálne tieto dve výnimočné farby budeme nosiť. Môžeme si vybrať, či si ich budeme obliekať oddelene, alebo ich spojením dosiahneme tak dôležitú harmóniu. Prípadným preliatím týchto nádherných tónov dosiahneme nové variabilné odtiene. Stylovať tieto dve farby roka 2016 vás bude určite baviť, tak neváhajte a ponorte sa do nakupovania. Na našich stránkach Fasardiofficial.sk nájdete tie najlepšie kúsky nielen v týchto nádherných farbách roka.